CARIERE

Tehnician Instalatii Interfoane

Esti persoana pe care o căutam dacă:

- Ai studii tehnice finalizate (electronica, electrotehnica, electromecanică);
- Ai experiență de minim 1 an pe o pozitie similară (instalari, retelistica, cablari);
- Ai disponibilitate de lucru pe teren (in Iasi);
- Detii abilitati foarte bune de comunicare si interrelationare;
- Esti o persoana riguroasa, foarte atentă la detalii;
- Ai o atitudine pozitivă.

Descrierea jobului

Principalele tale atributii vor fi:
- Activități de montare instalatii de interfoane (video si audio) si control acces;
- Montarea receptoarele in interiorul apartamentelor;
- Realizarea legaturilor intre postul de apartament, doza si panoul de control si verificarea instalatiei;

Beneficiile oferite de noi includ:
• Salariu atractiv (bonusuri de vanzari-instalare);
• Tichete de masa;
• Asigurare medicala;
• Prime si alte beneficii cf CCM;
• Instruire si formare profesionala;
• Decontare transport in acord cu politica firmei.

Va rugam atasati CV-ul Dvs. in format Word sau Pdf.
Confirm că am peste 16 ani
DA, sunt de acord cu prelucrarea datelor personale în scop de informare