CARIERE

Operatori Productie-Asamblare (ELECTRA)

Esti persoana pe care o cautam daca:
- Ai studii medii/scoala profesionala;
- Esti o persoana serioasa si iti place munca repetitiva si bine facuta;
- Esti o persoana riguroasa si atenta la detalii;
- Ai o atitudine pozitiva.

Ar fi un avantaj sa ai:
- Experienta de munca in productie;
- Experienta in activitati de croitorie.

Nu ai experienta?Vino cu motivatia, de restul ne ocupam noi!

DESCRIEREA JOBULUI

Principalele tale atributii vor fi:
- Realizarea de operatii pentru confectionarea tag-urile de acces (pentru interfoane);
- Efectuarea unor activitati de montaj, lipire, ambalare si etichetare;
- Curatarea si intretinerea locului de munca;

Noi iti putem oferi:
- Un loc de munca stabil in care vei dobandi multe cunostinte noi ;
- Posibilitatea de a creste o data cu noi (avem planuri mari in noua fabrica din parcul industrial Miroslava in care ne vom muta spre finalul anului);
- Tichete de masa;
- Asigurare medicala;
- Prime si alte beneficii cf CCM;
- Instruire profesionala;
- Decontare transport in acord cu politica firmei;

Va rugam atasati CV-ul Dvs. in format Word sau Pdf.
Confirm că am peste 16 ani
DA, sunt de acord cu prelucrarea datelor personale în scop de informare