CARIERE

Operator Productie - Testare Circuite Imprimate (PCB-ELECTRA)

Esti persoana potrivita daca:

• Ai studii tehnice;
• Detii experienta in activitati de productie;
• Ai cunostinte de operare PC;
• Esti meticulos si perseverent, iti place munca bine facuta;
• Esti riguros si atent la detalii.

Ai un avantaj important daca:
• Iti place electronica si ai cunostinte in acest domeniu;

DESCRIEREA JOBULUI

Rolul tau implica:

• Testarea electrica a circuitelor imprimate pe placa;
• Inregistrarea neconformitatilor constatate in activitatea de testare;
• Intreprinderea de masuri imediate pentru eliminarea cauzelor care au condus la neconformitati.

Beneficiile oferite de noi includ:

• Un loc de munca stabil in care vei dobandi multe cunostinte noi;
• Posibilitatea de a creste o data cu noi (avem planuri mari in noua fabrica din Parcul industrial Miroslava in care ne vom muta spre finalul anului);
• Tichete de masa;
• Asigurare medicala;
• Prime si alte beneficii cf CCM;
• Instruire profesionala;
• Decontare transport in acord cu politica firmei;
• Munca suplimentara recompensata corespunzator Codului Muncii;

DESCRIEREA COMPANIEI

Te intrebi cine suntem?

PCB-ELECTRA este o companie privata romaneasca, infiintata in 2008 prin separarea sectiei circuite imprimate din ELECTRA SRL, preluand tehnologiile si know-how-ul obtinut in cei 10 ani de productie industriala. PCB ELECTRA (http://www.pcb-electra.ro/) este primul producător din Romania certificat UL pentru productia de circuite imprimate.
ELECTRA este o companie 100% românească , cu o experiență vasta în producția de interfoane video și audio, sisteme de control acces, circuite imprimate și asamblare electronică .Activăm pe piața electronică națională și internațională, un domeniu de activitate specializat, care necesită oameni bine pregătiți.

Anul acesta (2019) ne extindem, construind o noua fabrica de 10.000 mp pentru a putea raspunde mai bine provocarilor de pe pietele din Europa, Africa de Nord si din America Latina prin inventivitatea, diferentiere si competivitate.

Te așteptăm să ne cunoaștem și să investim împreună în viitorul tău!

Va rugam atasati CV-ul Dvs. in format Word sau Pdf.
Confirm că am peste 16 ani
DA, sunt de acord cu prelucrarea datelor personale în scop de informare