CARIERE

Operator Productie (ELECTRA)

Esti persoana pe care o cautam daca:

- Ai experienta in productie;
- Esti foarte organizat, atent la detalii si ai indemanare;
- Esti resposabil, corect si ai o atitudine pozitiva;
- Comunici si relationezi usor si eficient cu cei din jur;

Ar fi avantaj daca:
- Detii cunostinte generale de desen tehnic;
- Detii experienta in operatii de debitare, debavurare si presare la rece profile de aluminiu;

DESCRIEREA JOBULUI

Te vei ocupa in principal de:

- Prelucrarea reperelor mecanice care intra in componenta interfoanelor, videointerfoanelor si sitemelor de control acces;
- Realizarea operatiilor de prelucrare mecanica (debitare, presare la rece, asamblare ) conform documentatiei tehnice de fabricatie;
- Cunoasterea si citirea corecta a desenelor de asamblu si de executie pentru reperelor mecanice;
- Efectuarea corecta a masuratorilor si incadrarea in tolerantele admise;

Noi iti putem oferi:

- Un loc de munca stabil in care vei dobandi multe cunostinte noi ;
- Posibilitatea de a creste o data cu noi (avem planuri mari in noua fabrica din parcul industrial Miroslava in care ne vom muta spre finalul anului);
- Tichete de masa;
- Asigurare medicala;
- Prime si alte beneficii cf CCM;
- Instruire profesionala;
- Decontare transport in acord cu politica firmei.

Te așteptăm să ne cunoaștem și să investim împreună în viitorul tău!

Va rugam atasati CV-ul Dvs. in format Word sau Pdf.
Confirm că am peste 16 ani
DA, sunt de acord cu prelucrarea datelor personale în scop de informare